FREELANCER
● wolny strzelec

W myśl znanego przysłowia: „Z niewolnika nie ma pracownika” każdy wie, iż praca,  aby była efektywna nie może być przymusem. Dlatego „wolny strzelec” ma komfort, że nie będąc przez nikogo i do niczego zmuszony pracuje z własnej woli i dla przyjemności.

 

GHOSTWRITER
autor widmo

Określenie w powiązaniu z prawem autorskim budzi bardzo dużo kontrowersji. Albowiem ghostwriting jest nazywany zarówno współautorstwem, lecz również traktowany jest jako plagiat. Zwłaszcza, gdy literalnie spojrzy się na prawa autorskie rzeczywistego twórcy.

 

ASSISTANT
asystent redaktora

Ktokolwiek ma świadomość, jak wielu przygotowań wymaga napisanie i publikacja wartościowych treści, ten również wie, iż we wielu przypadkach nie jest to praca jednego człowieka. Zatem pomoc i współpraca jest nie tylko niezbędna, lecz nawet konieczna. 

 

NATOMIAST:

GHOSTWIRTING • jest wtedy, gdy ktoś wniósł istotny wkład w powstanie publikacji, bez ujawnienia swojego udziału jako jeden z autorów lub bez wymienienia jego roli w podziękowaniach zamieszczonych w publikacji.

GUEST AUTHORSHIP (honorary authorship) • ma miejsce wówczas, gdy udział autora jest znikomy lub w ogóle nie miał miejsca, a pomimo to jest wskazany jako autor/współautor publikacji.

 

 

Close Menu

Zamówienie pakietu EXTRA


WYBIERAM PAKIET EXTRA - 900 PLN / ROK


Zamówienie pakietu PREMIUM


WYBIERAM PAKIET PREMIUM - 750 PLN / ROK


Zamówienie pakietu SUPER


WYBIERAM PAKIET SUPER - 600 PLN / ROK


Zamówienie pakietu STANDARD


WYBIERAM PAKIET STANDARD - 450 PLN / ROK


Zamówienie pakietu BASIC


WYBIERAM PAKIET BASIC - 300 PLN / ROK